Lekarze opiekujący się Kubicą określili jego stan jako dobry. Nie pojawiły się żadne infekcje, a wszystkie najważniejsze parametry są w normie - głosi biuletyn medyczny.
Polski kierowca przebywa w klinice w Pietra Ligure od 6 lutego. Miał wtedy poważny wypadek na trasie rajdu Ronde di Andora, a do szpitala trafił w stanie krytycznym. Groziła mu amputacja zmiażdżonej dłoni. W ciągu dwóch tygodni przeszedł trzy skomplikowane operacje.
Na razie jest zdecydowanie za wcześnie, by wyrokować, kiedy Kubica będzie mógł opuścić szpital - zastrzegł Carrozzino.