RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Z obozu Orłów. Najpierw spacer, wieczorem trening

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

"To już ostatnie spokojniejsze momenty. Dziś wrzucamy wyższy bieg" - żartował dziś selekcjoner biało-czerwonych Adam Nawałka. Przed południem kadrowicze wyruszyli na spacer. Spod hotelu zabrał ich autobus. Gdzie? Tego ani trener, ani sztab szkoleniowy nie zdradzili.

Adam Nawałka dba, by nastroje w drużynie były jak najlepsze, a piłkarze dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Wczoraj selekcjoner odpuścił im trening, a dziś zabrał na spacer. Dziś jednak zawodnicy wracają do treningów Początek o godz. 19.


(MKam)

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: