Od lutego zakład nie pracuje w wyniku sporu z dystrybutorem energii. Do ubiegłego czwartku na korytarzu przed gabinetem wojewody protestowało siedmioro pracowników zakładu. Teraz protest kontynuować będzie sześć osób.
Wznowiono okupację śląskiego UW
Pracownicy Huty Łaziska wznowili zawieszoną przed świętami okupację Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Domagają się wznowienia dostaw prądu do huty na korzystnych dla niej zasadach.