RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wznowiono okupację śląskiego UW

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pracownicy Huty Łaziska wznowili zawieszoną przed świętami okupację Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Domagają się wznowienia dostaw prądu do huty na korzystnych dla niej zasadach.

Od lutego zakład nie pracuje w wyniku sporu z dystrybutorem energii. Do ubiegłego czwartku na korytarzu przed gabinetem wojewody protestowało siedmioro pracowników zakładu. Teraz protest kontynuować będzie sześć osób.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: