Z nieustalonych jeszcze przyczyn kierowca zjechał na pobocze - samochód wpadł do rowu i przewrócił się. Początkowo na trasie nie było utrudnień. Teraz trwa przepompowywanie gazu, dlatego kierowcy powinni omijać Ostrów i Zambrów – radzą policjanci.
Jadący z Warszawy powinni kierować się na Łomżę. Podobnie powinni jechać kierowcy podróżujący z przeciwnego kierunku.