RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek autobusu na krajowej „siódemce”

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jak donosi reporter RMF, na krajowej „siódemce”, 3 kilometry za obwodnicą Białobrzegów w stronę Grójca (woj. mazowieckie), do rowu wjechał autobus, który wiózł weselnych gości. Dwie osoby zostały ranne.

Kierowca autobusu wjechał do rowu, by uniknąć zderzenia z samochodem, który zajechał mu drogę.

Ruch pojazdów w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Utworzył się tam już kilkukilometrowy korek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: