RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wyciek gazu na stacji w Piotrkowie Tryb.

Publikacja: Poniedziałek, 29 maja (13:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z powodu wycieku gazu na jednej ze stacji paliw w Piotrkowie Trybunalskim trzeba było ewakuować klientów i pracowników pobliskiego supermarketu. Na szczęście – jak uspokajają strażacy – nie ma zagrożenia wybuchem.

Akcja spowodowała jednak utrudnienia na trasie Piotrków-Bełchatów. Policja zorganizowała objazdy.

Według strażaków, gaz wydobywa się z podziemnego zbiornika o pojemności ok. 6 tys. litrów prawdopodobnie przez nieszczelny zawór bezpieczeństwa. Na miejscu są jednostki straży pożarnej, policji i straży miejskiej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: