RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuchowe znalezisko w Ostrowie Wlkp.

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W lesie w okolicach Nowej Krępy niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego znaleziono pocisk pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Niewybuch zostanie wywieziony z miejsca znalezienia dopiero w poniedziałek.

- Dysponujemy odpowiednim sprzętem do sprawdzenia, czy w okolicy nie ma tego więcej - mówi oficer prasowy komendy w Ostrowie, nadkomisarz Romuald Piecuch. Na razie jednak odradzamy wycieczki do lasów w okolicach Nowej Krępy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: