RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch gazu w Częstochowie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wybuch gazu zniszczył mieszkanie w dwupiętrowej kamienicy w centrum Częstochowy - informuje reporter RMF. W chwili eksplozji w budynku było dziesięć osób.

Strażacy ewakuowali kobietę mieszkającą na drugim piętrze. Z objawami zaczadzenia trafiła do szpitala. Przyczyną wybuchu była prawdopodobnie nieszczelna instalacja butli gazowej. Konstrukcję domu zbadać ma nadzór budowlany.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: