Andrzej Bargiel, wybitny skialpinista i himalaista, dołącza do ekipy pomagającej dzieciom z mukowiscydozą. Chorych wspomóc możesz i Ty - biorąc udział w niezwykłej aukcji zorganizowanej w związku z trwającym VII Europejskim Tygodniem Świadomości Mukowiscydozy. Do wygrania m.in. zimowa wyprawa na Mnicha z Andrzejem Bargielem.

Zimowa wyprawa w Tatry nie jest prostym zadaniem, a zdobywanie niektórych szczytów możliwe jest wyłącznie z profesjonalnym przewodnikiem górskim. Dlatego Andrzej Bargiel postanowił pomóc w zdobyciu "Mnicha" dwóm osobom, które włączą się w charytatywną akcję na rzecz Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. Każdy, kto chce wziąć udział w wyprawie może włączyć się do zabawy, przestępując do licytacji. TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁY  >>>

Dla wszystkich, którzy piękne krajobrazy Wielkich gór wolą oglądać w domowym zaciszu,  przygotowany został wyjątkowy kalendarz charytatywny z wypraw Andrzeja Bargiela "Shishapangma Ski Challenge 2013", "Manaslu Ski Challenge 2014" i "Broad Peak Ski Challenge 2015". Kalendarz można nabyć wyłącznie na aukcjach charytatywnych Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmu Andrzeja Bargiela, który razem z Pawłem Bielańskim, 23-letnim chorym na mukowiscydozę niedawno zdobył Świnicę.