W Kielcach pojawiło się wielu chętnych, którzy nie bali się spróbować swoich sił przy mikrofonie. Nasze jury wybrało trzy najlepsze wykonania. Teraz to Wy wybierzecie to jedno, które awansuje do Wielkiego Finału. 24 grudnia najlepsza dwunastka - triumfatorzy z poszczególnych miast - stoczy ostateczną bitwę (głosować na finalistów będzie można już od soboty poprzedzającej święta Bożego Narodzenia). Zwycięzcę będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM.
Jak dotąd, w naszym konkursie karaoke mamy już dziewięciu finalistów - Wiktorię Romanowską z Łodzi, grupę przyjaciół z Katowic, Katarzynę Stawiską z Wrocławia, Patrycję Szalczyk z Poznania, Aleksandra i Monikę Kędzierskich ze Szczecina, Julię Lewandowską z Gdyni, Emilię i Gabrysię Szpakowskie z Olsztyna, Romana Gocala z Warszawy oraz Piotra Gorgola i Przemysława Kunę z Lublina.