RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocławianie nie chcą muzyki poważnej w autobusach

Publikacja: Niedziela, 18 stycznia (13:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieszkańcy Wrocławia sprzeciwili się wspólnej akcji tamtejszej Filharmonii i Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. W miejskich autobusach i tramwajach przez kilka dni rozbrzmiewała muzyka Chopina, Bacha i Mozarta. Drażniło to jednak pasażerów i po wielu skargach akcja została wstrzymana.

Z pasażerami wrocławskich autobusów i rzeczniczką MPK Iwoną Czarnacką rozmawiała reporterka RMF FM Barbara Zielińska:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: tramwaj

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: