Po wielkiej akcji sprzątania w parku im. Tołpy różnicę widać gołym okiem. Trawa została posprzątana, a przed wejściem stanął znak zakazujący tam wstępu psom. Park nareszcie przypomina park, a nie toaletę dla czworonogów. Jest znacznie lepiej. Nawet chodniki inaczej wyglądają - stwierdziła jedna z mieszkanek Wrocławia.
Teraz można już bez obaw o niemiłą niespodziankę rozłożyć koc i odpocząć na czystej trawie. Posłuchaj relacji wrocławskiej reporterki RMF FM Barbary Zielińskiej: