RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Napad na oddział SKOK-u

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W ręce policji wpadł mężczyzna, który może mieć związek z napadem na oddział Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej we Wrocławiu. Dwóch bandytów skradło z kasy kilka tysięcy złotych.

Napastnicy zaatakowali, gdy w agencji nikogo nie było. Kasjerkę sterroryzowali miotaczem gazu; zabrali pieniądze i uciekli. Nikt nie ucierpiał.

Bandyci uciekli czarnym osobowym samochodem. W poszukiwaniach bierze udział pies tropiący; policjanci zablokowali drogi wyjazdowe z miasta.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: