RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wpadka narkotykowego dilera w Wałbrzychu na Dolnym Śląsku

Publikacja: Poniedziałek, 17 sierpnia (10:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci znaleźli w mieszkaniu 53-letniego mężczyzny półtora kilograma amfetaminy i ponad pół kilograma marihuany. Zabiezpieczone zostały równiez pieniądze, wagi elektroniczne i woreczki do pakowania porcji narkotyków. Diler został aresztowany.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: