RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Władze Barcelony nie chcą, aby Eto'o brał udział w Pucharze Narodów Afryki

Publikacja: Środa, 17 października (14:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

FC Barcelona chciałaby, aby Kameruńczyk Samuel Eto'o i Yaya Toure z Wybrzeża Kości Słoniowej zrezygnowali z udziału w Pucharze Narodów Afryki, który rozegrany zostanie na początku przyszłego roku w Ghanie.

Nie wiem, czy obaj tam pojadą, nie będziemy ich do niczego zmuszać, ale chcielibyśmy, aby zrezygnowali z występu w Pucharze Narodów Afryki - powiedział dyrektor sportowy Barcelony, Txiki Begiristain.

Ronaldinho zrezygnował z występu w Copa America i była to odważna decyzja. Rozumiemy jednak, jak bardzo Eto'o o Toure są ważni dla swoich reprezentacji - tłumaczył Begiristain.

Eto'o trzykrotnie był wybierany piłkarzem roku na kontynencie afrykańskim.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: