RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wjechał w grupę dzieci i zbiegł. Był pijany

Publikacja: Piątek, 6 listopada (19:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja zatrzymała mężczyznę, który w Siennicy Nadolnej na Lubelszczyźnie potrącił siedem osób wychodzących z kościoła i zbiegł z miejsca wypadku. Ranni to pięcioro dzieci i dwie osoby dorosłe.

Sprawcę wypadku zatrzymano podczas policyjnego pościgu - mówi dziennikarzowi RMF FM Jacek Deptuś z lubelskiej policji. Mężczyzna trafił do aresztu. Okazało się, że kierowca BMW był pijany - miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Ze wstępnych informacji wynika, że dwoje dzieci najciężej rannych pozostanie w szpitalu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: