Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Barlickiego. 50-letni kierowca śmieciarki stracił panowanie nad pojazdem i przodem uderzył w budynek. Kierowca porzucił auto i uciekł. Funkcjonariusze policji szybko namierzyli i zatrzymali mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zatrzymania miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.
50-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie odpowie za jazdę samochodem po pijanemu oraz uszkodzenie budynku. Grozi za to kara do pięciu więzienia.