RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wizerunki kierowców-pijaków w gazecie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na okładce "Gazety Olsztyńskiej" wydrukowano dziś wizerunki kierowców - pijaków, którzy notorycznie wsiadali za kółko po kieliszku.

Prokuratura w Piszu, która prowadzi przeciwko "kierowcom z promilami" postępowania, zezwoliła na publikacje danych. Zwierzeń jednego z kierowców - pijaków wysłuchał reporter RMF FM Daniel Wołodźko:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: