Na wtorkowe spotkanie zarządu zaprosiliśmy trenera Nawałkę. Chcemy mu podziękować za ostatnie miesiące, jakie przepracował w naszym klubie - powiedział Mariusz Heler prezes zarządu Wisły Kraków.
O odwołaniu Adama Nawałki mogły przesądzić fatalne wyniki wicemistrza Polski w rundzie wiosennej. Po efektownym zwycięstwie z Górnikiem Zabrze "Biała Gwiazda" zremisowała potem pięć spotkań, a w trzech z nich nie potrafiła strzelić bramki. Wisła Kraków jest na piątym miejscu w tabeli Orange Ekstraklasy, traci do lidera 9 punktów.
Od 17 kwietnia obowiązki pierwszego trenera przejmie Kazimierz Moskal.