RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Więcej niebieskich mundurów na Warmii i Mazurach

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 2 stycznia (20:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z 1300 chętnych zostało 48 osób, którym udało się przebrnąć z powodzeniem przez wszystkie testy – na Warmii i Mazurach zakończył się nabór do policji. Nowi funkcjonariusze zaczęli już pracę.

- Na razie wszyscy jesteśmy posterunkowi, więc czyste pagony - mówi jedna ze świeżo upieczonych policjantek. Wszyscy nowi policjanci dostali już przydział do konkretnej placówki. Teraz czas brać się do pracy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: