RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wicepremier Lepper z kolejnym wyrokiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wicepremier Andrzej Lepper po raz kolejny został skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Tym razem za naruszenie dóbr osobistych byłego wojewody Mazowieckiego Leszka Mizielińskiego.

Trzy lata temu z trybuny sejmowej Lepper nazwał go "przestępcą i aferzystą". Teraz Sąd Apelacyjny w Szczecinie utrzymał wyrok sądu w Koszalinie. Andrzej Lepper w ciągu dwóch tygodni musi wydrukować przeprosiny w " Rzeczpospolitej" i wpłacić 10 tysięcy na dom pomocy społecznej w Niedabylu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: