RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wicemistrzostwo Europy dla florecistów

Publikacja: Czwartek, 6 lipca (18:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polscy floreciści zdobyli w Izmirze srebrny medal w turnieju drużynowym szermierczych mistrzostw Europy. W finale przegrali z Francuzami 42:45. Polacy walczyli w składzie: Sławomir Mocek, Michał Majewski, Radosław Glonek i Wojciech Szuchnicki.

Także polskie szablistki zdobyły w Izmirze srebrny medal w turnieju drużynowym szermierczych mistrzostw Europy. W finale przegrały z Rosjankami 34:45. Polki walczyły w składzie: Bogna Jóźwiak, Aleksandra Socha, Irena Więckowska i Lidia Sołtys.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: