RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wiceminister edukacji podał się do dymisji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wiceminister edukacji Jarosław Zieliński podał się do dymisji. Jak dowiedziało się radio RMF, Zieliński podjął taką decyzję, ponieważ nie widzi możliwości współpracy ze swoim nowym przełożonym – Romanem Giertychem.

Na stanowisku zastąpi go Mirosław Orzechowski, poseł LPR, były wiceprezydent Łodzi; w resorcie będzie odpowiadał za sprawy oświaty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: