RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Węgry: Ostrzelano komendę policji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W nocy nieznani sprawcy ostrzelali z broni maszynowej komendę policji w Budapeszcie. Nikt nie został ranny. Na razie nie są znane motywy sprawców.

Ślady po pociskach wyraźnie widać na fasadzie budynku komendy, między szóstym a trzynastym piętrem. Wybite zostały też szyby w kilku oknach. Policja wszczęła śledztwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: