RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wędrówka po Warszawie śladami Leopolda Tyrmanda

Autor: Publikacja: Wtorek, 27 maja (13:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"To jest moja bardzo prywatna fatamrugana" - mówi o swojej nowej książce Roman Dziewoński. Autor "W cieniu Złego" zaprasza czytelnika do wędrówki po częściowo nieistniejącej stolicy, którą opisał w "Złym" Leopold Tyrmand. Magia, realizm, nostalgia, gawędziarski styl i ironiczne spojrzenie. To wszystko - "W cieniu Złego"...

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: