RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

We Wrocławiu wyschną krany

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławianie powinni już napełniać butelki i wiaderka wodą. Przez całą noc w mieście będą z nią kłopoty. Wieczorem przestanie pracować jedna z dwóch stacji uzdatniania, a to oznacza, że niektórzy mieszkańcy będą mieli suche krany.

Problemy z wodą mogą się pojawić późnym wieczorem, wtedy ruszy remont ogromnej uszkodzonej rury, która jest jedną z głównych w magistrali wodociągowej zasilającej miasto.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: