RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wassermann zrezygnował z komisji ds. Olewnika

Publikacja: Piątek, 13 listopada (17:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zbigniew Wassermann zrezygnował z członkostwa w komisji śledczej ds. Krzysztofa Olewnika, której był wiceprzewodniczącym. Poseł Prawa i Sprawiedliwości będzie zasiadał wyłącznie w hazardowej komisji śledczej.

Przyszedł taki czas, że jestem zmuszony złożyć rezygnację, bo klub desygnował mnie do pracy w hazardowej komisji śledczej. Nie da się pogodzić pracy w obu tych komisjach - powiedział Wassermann. Mam nadzieję, że pan Włodzimierz Olewnik mi wybaczy – nie wybieram sobie zadań, lecz realizuję to, co mi się powierza - zaznaczył.

Poseł zadeklarował, że weźmie udział w opracowaniu części sprawozdania komisji dotyczącej działania prokuratury.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: