Zatrzymani mężczyźni są członkami zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się produkcją narkotyków. Na jej trop policjanci wpadli przed kilkoma miesiącami. Funkcjonariusze podkreślają, że sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Warszawa: Wpadka mafii narkotykowej
100 litrów BMK, czyli półproduktu do wytwarzania amfetaminy, przechwyciło warszawskie CBŚ na jednym z parkingów na warszawskim Targówku. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch gangsterów, którzy przekazywali sobie substancję.