RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Wpadka mafii narkotykowej

Publikacja: Piątek, 19 stycznia (15:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

100 litrów BMK, czyli półproduktu do wytwarzania amfetaminy, przechwyciło warszawskie CBŚ na jednym z parkingów na warszawskim Targówku. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch gangsterów, którzy przekazywali sobie substancję.

Zatrzymani mężczyźni są członkami zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się produkcją narkotyków. Na jej trop policjanci wpadli przed kilkoma miesiącami. Funkcjonariusze podkreślają, że sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: