RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Urodziła dziecko w tramwaju

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Takie historie nie zdarzają się co dzień. Obywatelka Sudanu urodziła dziecko w warszawskim tramwaju. Odebrania porodu podjęła się kobieta-motorniczy. Po chwili na miejscu zjawiła się karetka pogotowia.

Mieszkająca od 17 lat w Polsce matka i jej nowonarodzone dziecko czują się dobrze. Pełniący obowiązki prezydenta Kazimierz Marcinkiewicz chce ufundować dziecku dożywotni bilet komunikacji miejskiej. Musi się na to zgodzić Rada Warszawy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: