RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Policjanci zatrzymali dwójkę młodych dilerów

Publikacja: Niedziela, 14 października (17:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwa kg amfetaminy oraz 600 tabletek ekstazy, wartych na czarnym rynku 200 tys. zł. - znaleźli policjanci w mieszkaniu na warszawskim Zaciszu. Zatrzymano dwójkę młodych dealerów, którym grozi teraz do 8 lat więzienia.

Na trop dealerów wpadli policjanci z warszawskiego CBŚ. Funkcjonariusze od dłuższego czasu rozpracowywali handlarzy narkotyków. Mieli informację o kobiecie i mężczyźnie zajmujących się rozprowadzaniem środków odurzających na terenie Warszawy.

W końcu urządzili zasadzkę, w która wpadli dealerzy. Przy sobie mieli niewielką ilość marihuany.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: