RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Kierowca wjechał w przystanek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć osób zostało rannych w wypadku na warszawskim Bródnie. Kierowca samochodu osobowego, który jechał za miejskim autobusem, nie zdążył wyhamować i wjechał w przystanek. Ranni trafili do szpitali ze złamaniami rąk i nóg. Do wypadku doszło ok. 14.30 na Rondzie Żaba. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: