RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wałbrzych: Policja poszukuje 9-latki

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Wałbrzychu trwają poszukiwania 9-letniej dziewczynki, która po południu wyszła na spacer z psem i do tej pory nie wróciła. Magdy szukają oprócz policjantów, także strażnicy miejscy i taksówkarze.

Dziecko wyszło z domu na spacer z psem. Niestety, z przechadzki wrócił tylko pies. Policjanci po zgłoszeniu zaginięcia dziewczynki od razu rozpoczęli poszukiwania - przekazał dziennikarzom Artur Falkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Magda ma około 135 centymetrów wzrostu, włosy koloru ciemny blond. Ubrana była w jasnoseledynowy płaszcz z kapturem, dżinsowe spodnie i białą czapkę.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: