RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wałbrzych: Byli górnicy znów głodują

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Górnicy chcą jak najszybszej zmiany ustawy o restrukturyzacji górnictwa, tak, żeby gwarantowała im prawo do emerytur. Pięciu strajkujących reprezentuje około 50 byłych górników, którzy po zamknięciu kopalń stracili prawo do pobierania rent, a nie mają jeszcze prawa do górniczych emerytur.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: