RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W stolicy brakuje kierowców autobusów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W stolicy brakuje około 200 kierowców autobusów. Jeżdżą po godzinach i u konkurencji - twierdzi "Rzeczpospolita".

Policjanci podejrzewają, że ostatnie wypadki to wynik przemęczenia. W grudniu w wypadku autobusu ranne zostały 42 osoby. Policja wciąż sprawdza, czy jego przyczyną było zmęczenie kierowcy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: