Jeszcze nie wszyscy kierowcy respektują nowe zasady. Na miejscach zakazu postoju stoi więc kilka samochodów. W centrum zdezorientowani kierowcy krążą po ulicach w poszukiwaniu wolnych miejsc postojowych.
Ten nowy układ zaskoczył na pewno wielu kierowców co widać po stałym patrolu policji, która zakłada wszystkim blokady na kołach - mówi rozmówca reportera RMF. Jeśli więc nie chcecie stać się łatwym kąskiem dla straży miejskiej zwracajcie uwagę na znaki.