RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W 2010 popłynie gaz do Niemiec

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pierwsze bezpośrednie dostawy rosyjskiego gazu popłyną do Niemiec w połowie 2010 roku - zapowiada szef rosyjskiego Gazpromu, Aleksiej Miller. Według niego prace nad budową Gazociągu Północnego przebiegają zgodnie z planem.

Niemcy i Rosja przygotowują nowe inicjatywy w dziedzinie energetyki – dodaje Miller. Projekty te mają być między innymi przedmiotem zaplanowanych na najbliższy poniedziałek rozmów kanclerz Angeli Merkel w Moskwie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: