Van Persie już po badaniach w szpitalu
Publikacja: Sobota, 3 lipca (14:37)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Holandii Robin van Persie przeszedł badania ramienia w jednej z klinik w Johannesburgu. Kontuzji nabawił się podczas wczorajszego, ćwierćfinałowego meczu mistrzostw świata z Brazylią (2:1). Van Persie został zmieniony w 85. minucie przez Klaasa-Jana Huntelaara.
Wyników prześwietlenia jeszcze nie znamy, mam jednak nadzieję, że uraz nie jest groźny i Robin będzie mógł zagrać we wtorkowym spotkaniu półfinałowym z Urugwajem - oświadczył trener Pomarańczowych Bert van Marwijk.
Badania przeszedł także obrońca zespołu Joris Mathijsen, który ma problemy ze stawem kolanowym.