RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Van der Sar wróci na boisko za 2 tygodnie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bramkarz Manchesteru United Edwin Van der Sar, który w ostatnią niedzielę złamał nos w zderzeniu z Irlandczykiem Robbiem Keanem, zamierza wrócić na boisko za 2 tygodnie. Do tego czasu w bramce „Czerwonych Diabłów” będzie go zastępował Tomasz Kuszczak.

Van der Sar zapowiedział na własnej stronie internetowej, że za tydzień zamierza wznowić treningi, a za dwa tygodnie będzie gotowy do gry.

Holender na pewno nie zagra w najbliższym meczu ligowym z Carlton Athletic oraz w spotkaniu piątej rundy Pucharu Anglii z Reading. Nie wiadomo, czy Van der Sar będzie mógł zagrać w pierwszym meczu 1/8 finału Ligii Mistrzów z francuskim OSC Lille. To spotkanie odbędzie się 20 lutego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: