W Wielkopolsce w miejscowości Jankowy z wysokości prawie 5 metrów spadł 51-letni mężczyzna, który odśnieżał dach swojej stolarni. Jest w ciężkim stanie - ma złamany kręgosłup, żebra, obojczyk oraz pękniętą podstawę czaszki.
Jeden z naszych słuchaczy napisał, że w Kielcach na dachach wysokich budynków prywatnych firm pracują ludzie bez żadnego zabezpieczenia. Odśnieżane są także strome dachy, na których pracują ludzie z łopatami.