RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

USA zniosą wizy dla kolejnych trzech krajów

Publikacja: Poniedziałek, 17 marca (06:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stany Zjednoczone zniosą wizy wjazdowe dla kolejnych trzech państw Unii Europejskiej. Wstępne porozumienie mają być zawarte jeszcze w tym tygodniu. Nie chodzi o Polskę. Nieoficjalnie mówi się o Słowacji, Węgrzech i Litwie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: