RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ukradli fotoradar, bo chcieli uniknąć mandatu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zachodniopomorska policja zatrzymała mężczyznę i kobietę, którzy ukradli .... fotoradar. Chcieli w ten sposób uniknąć kary za zbyt szybką jazdę. Para włamała się do skrzynki fotoradaru w Kłaninie na Kaszubach. Zabrała kable, akumulator, sprzęt optyczny i twardy dysk.

Złodzieje nie wiedzieli jednak, że zdjęcie pędzącego auta zostało już przekazane do bazy danych. Do włamania doszło bowiem kilka godzin po popełnieniu wykroczenia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: