Złodzieje nie wiedzieli jednak, że zdjęcie pędzącego auta zostało już przekazane do bazy danych. Do włamania doszło bowiem kilka godzin po popełnieniu wykroczenia.
Ukradli fotoradar, bo chcieli uniknąć mandatu
Zachodniopomorska policja zatrzymała mężczyznę i kobietę, którzy ukradli .... fotoradar. Chcieli w ten sposób uniknąć kary za zbyt szybką jazdę. Para włamała się do skrzynki fotoradaru w Kłaninie na Kaszubach. Zabrała kable, akumulator, sprzęt optyczny i twardy dysk.