RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uczennice znalazły 20 tys. euro

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O sporym szczęściu może mówić pewien pracownik banku z greckiego miasta Larisa, który zgubił 20 tys. euro. Zguba trafiła do rąk dwóch wyjątkowo uczciwych uczennic, które zwróciły pieniądze właścicielowi.

Dziewczęta znalazły na drodze paczkę z pieniędzmi i zgłosiły zgubę do oddziału banku, którego pieczęć zauważyły na opakowaniu.

Zgodnie z prawem, powinny otrzymać 2 procent znalezionej sumy. Bank okazał się hojniejszy: założył im konta, wpłacając na rachunek każdej z nich 1500 euro.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: