RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uczennica przyniosła granat na lekcje

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

14-letnia uczennica gimnazjum w Wierzbicy pod Chełmem przyniosła na lekcje historii granat z czasów II wojny światowej. Tłumaczyła, że granat znalazł w lesie jej ojciec, a ona potraktowała to jako pomoc naukową. Szkoła została ewakuowana. Niebezpieczne znalezisko saperzy wywieźli na poligon.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: