RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trwa usuwanie skutków burz i ulew

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trwa usuwanie awarii energetycznych na Śląsku po nocnych burzach i ulewach. Rano bez prądu było jeszcze kilka tysięcy gospodarstw. Sporo pracy mieli też strażacy, którzy pomagali mieszkańcom usuwać wodę z piwnic czy zwalone drzewa.

Najbardziej ucierpiały powiaty pszczyński, wodzisławski i rybnicki. Ulewy przeszły też nad Małopolską. Najmocniej deszcz padał nad Nowym i Starym Sączem. Tam woda z kanalizacji wylała się na ulice.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: