RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Troje z pięciorga już w domu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trójka niemowlaków z gromady wielkopolskich pięcioraczków trafiła już w domu. Poznański szpital położniczy opuściła właśnie Ola, która przyszła na świat 2 listopada.

W szpitalu pozostanie jeszcze dwójka z piątki maluchów, Natalia i Sebastian. Dzieci również szybko nabierają sił i prawdopodobnie już wkrótce dołączą do rodzeństwa i rodziców.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: