Trener Celtiku Glasgow, Tom Mowbray zdementował pogłoski mówiące o możliwości odejścia Artura Boruca do innego zespołu. - Boruc jest numerem jeden w mojej drużynie i jest najlepszym bramkarzem, jakiego znam - oświadczył szkoleniowiec "The Bhoys".

Obecny sezon nie jest dla polskiego bramkarza zbyt udany, dlatego pojawiły się pogłoski, że będzie chciał zmienić klub. Trener wicemistrza Szkocji jednak wyklucza możliwość odejścia Boruca do innej drużyny. - Przede wszystkim miałbym telefon od Redknappa, jeśli Tottenham byłby zainteresowany Arturem, ale Harry nie pytał mnie o niego - powiedział Mowbray, odnosząc się do plotek mówiących o tym, że reprezentant Polski przeniesie się na White Hart Lane.

Trener poruszył także kwestię krytyki, która w ostatnim czasie spadła na Boruca. - Artur jest zdecydowanie najlepszym bramkarzem, z jakim kiedykolwiek pracowałem. Jest niewiarygodnie dobry i niezwykle ciężko pracuje na treningach, by być w dobrej dyspozycji. On dokładnie wie, co trzeba robić - podkreślił swoje zaufanie do bramkarza.