Takich niedociągnięć jest więcej. Zabrakło np. wiat, które w deszczowe dni miały osłaniać pasażerów przed deszczem. Ten problem zostanie najwcześniej rozwiązany dopiero w przyszłym roku, szkoda, że nie przed jesienną słotą. Ale kierowcy i tak powinni się cieszyć, bo kiedy zamknięty był most Śląsko-Dąbrowsk, ciężko było przedostać się na drugą stronę Wisły - a przez całe wakacje w pobliżu placu Bankowego tworzyły się gigantyczne korki.
.
Zobacz pozostałe moje zdęcia: