RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragedia na beskidzkim stoku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejny tragiczny wypadek na stoku. 20-letni narciarz zginął w poniedziałek w masywie Pilska w Beskidach. Mężczyzna wypadł z trasy i uderzył w drzewo. Znalazł go inny amator białego szaleństwa i wezwał pomoc, ale mimo reanimacji 20-latka nie udało się uratować.

Jak informują ratownicy, tej zimy GOPR musiał interweniować już około 540 razy. Najczęściej wypadki kończyły się drobnymi urazami rąk i nóg. Zdarzały się jednak również poważniejsze obrażenia - kręgosłupa i narządów wewnętrznych.

GOPR i policja apelują o rozwagę na trasach narciarskich. W Beskidach w wielu miejscach panują trudne warunki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: