RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Thierry Henry jednak w Arsenalu?

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Francuski napastnik Thierry Henry nie zamierza opuszczać swojego klubu, Arsenalu Londyn – takie informacje przynoszą brytyjskie media. Wcześniej prasa spekulowała, że piłkarz może przenieść się do Barcelony. Właśnie z tym klubem Kanonierzy przegrali finał Ligi Mistrzów.

- Nie chcę opuszczać zespołu i kibiców, wśród których czuję się jak w rodzinie. Kocham Barcelonę, ale w środowym finale Ligi Mistrzów Arsenal pokazał, że nie jest słabszy - powiedział napastnik dziennikowi „The Sun”. Dodał, że w najbliższych dniach ma podpisać z londyńskim klubem nową umowę.

28-letni gwiazdor występuje w Arsenalu od 1999 roku. W jego barwach strzelił już łącznie 200 goli. W tym sezonie po raz czwarty zdobył tytuł króla strzelców Premier League.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: