- Nie chcę opuszczać zespołu i kibiców, wśród których czuję się jak w rodzinie. Kocham Barcelonę, ale w środowym finale Ligi Mistrzów Arsenal pokazał, że nie jest słabszy - powiedział napastnik dziennikowi „The Sun”. Dodał, że w najbliższych dniach ma podpisać z londyńskim klubem nową umowę.
28-letni gwiazdor występuje w Arsenalu od 1999 roku. W jego barwach strzelił już łącznie 200 goli. W tym sezonie po raz czwarty zdobył tytuł króla strzelców Premier League.