RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Ten wyjazd zepsuł wszystko"

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Muszę mojemu młodszemu bratu zastąpić rodziców" -to słowa 19-letniej Andżeliki z Bytomia. Jej mama mieszka i pracuje we Włoszech. Dzieci też tam były, ale postanowiły jednak wrócić. Andżelika uważa, że to zagraniczny wyjazd za pracą zniszczył jej rodzinę...

Tagi: dzieci

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: